Християнські новини

Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

Британський суд ухвалив рішення проти лікаря (Девід Маккерет), якого звільнили за відмову від використання трансгендерних займенників. Суд постановив, що християнське розуміння статі по суті є дискримінуючим.
Доктор Девід Маккерет працював оцінювачем інвалідності у Великобританії, департаменті з питань праці та пенсій (DWP). Минулого року департамент звільнив його після допиту чиновників агентства з питань зайнятості щодо його ставлення та звертань до клієнтів.
“Що б ви зробили, якби ви оцінювали когось, хто, очевидно є чоловіком, але просить, щоб його в доповіді називали “вона”або “міссіс”?”, – запитав Джейсон Оуен, агент департаменту зайнятості. Маккарет запевнив, що, як християнин, не може звертатися до такої особи, використовуючи жіночі займенники.
“Віра в Буття 1:27, заперечення трансгендерства, на наш погляд, несумісні з людською гідністю і конфліктують з основними правами інших людей, в даному випадку, трансгендерних осіб”, – зазначається у постанові.
“Без інтелектуальної та моральної доброчесності медицина не може функціонувати, і мої 30 років досвіду роботи лікарем вважаються неактуальними порівняно з ризиком когось образити”, – сказав Маккерет у відповідь на ухвалу.
“Це дивовижне судження, воно матиме сейсмічні наслідки не лише для християн, але і для всіх людей на робочому місці, готових повірити і сказати, що ми створені чоловіком і жінкою”, – відповіла керівник Christian Legal Centre (CLC) Андреа Вільямс у прес-релізі. «Дуже тривожно, що це вперше в історії англійського права суддя ухвалив рішення, створивши правовий прецедент, коли вільні громадяни були позбавлені права свободи слова, совісті та релігійних переконань”.
“Постанова матиме глибокі наслідки для професіоналів-християн та всіх медичних працівників, оскільки диктує мову, якою професіонали повинні користуватися на робочому місці”, – застерігає керівник CLC. «Постанова також виключає основоположні християнські вірування із захисту прав людини та антидискримінаційного закону. Сама постанова ставить християнські переконання нарівні з расистською та неонацистською ідеологіями».
Відповідно до сучасної біології, стать вкорінюється в хромосомах людини і відображається сотнями генетичних характеристик. CLC пояснює, що Буття 1:27 встановлює, що Бог створив обидві статі за своїм образом, і тому чоловіки та жінки “мають велику цінність та гідність. Вчення є основоположним для юдео-християнської думки і мало великий вплив у політичній історії, оскільки саме на підставі християнського розуміння гідності вперше були розроблені концепції толерантності та прав людини».

Більше про ЛГБТ ідеологію:

Суддя Перрі постановив, що християнство не захищається Законом про рівність, якщо тільки це не версія християнства, яка визнає трансгендерство і відкидає віру в Буття 1:27. “
Маккерет каже, що він зобов’язаний оскаржити постанову, оскільки, якщо вона залишиться незмінною, “тоді свобода слова в цій країні померла, що має серйозні наслідки для практики медицини у Великобританії”.

Джерело: lifesitenews.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button