Медіа новиниХристиянські новини

Facebook сіє ворожнечу та суїцидальні настрої серед підлітків

Внутрішній документ Facebook

Facebook і його фотосоцмережа Instagram сіє міжетнічну ворожнечу та суїцидальні настрої серед підлітків. Про це заявила Френсіс Гоген, колишня співробітниця найбільшої соцмережі.

Джерело: texty.org.ua

Власне розслідування компанії виявило, що серед користувачів підрозділу Instagram зросла тенденція підліткового суїциду та міжетнічна ворожнеча. Однак компанія все ще використовує алгоритми для контенту, що поглиблюють тривожність. Інформація про те, як компанія ставить прибуток вище безпеки користувачів, може вплинути на технологічного гіганта.

Сенатор від штату Массачусетс назвала жінку, яка викрила недоліки Facebook, героїнею XXI століття.

Звільнена Френсіс Гоген більше трьох годин давала свідчення перед комітетом Сенату США, висвітлюючи «моральне банкрутство» компанії.  Протягом тривалого часу громадськість підозріло ставилася до дій компанії Facebook, але їм бракувало доказів. Вони з’явилися, коли Френсіс Гоген передала внутрішні документи компанії відповідним органам США та Wall Street Journal.

Виявлена проблема згуртувала сенаторів, які зазвичай не можуть домовитися про такі прості речі, як виплати уряду. Цього разу вони спільно пообіцяли, що Facebook не уникне відповідальності.

Незважаючи на те, що і раніше ця компанія переживала численні скандали та конгрес США неодноразово порушував проти них справи та публічно погрожував, це все проходило без наслідків.

Пол Галант з Cowen Washington Research Group сказав, що парламентські слухання з приводу зловживань «переросли у День бабака».

Також згадали, що у 2018 році було опубліковано дані про тісну співпрацю компанії Facebook з Cambridge Analytica, яка без дозволу збирала дані користувачів з подальшим таргетуванням політичної діяльності Дональда Трампа.

Пізніше засновник Facebook поїхав до Вашингтона з вибаченнями до Федеральної торгової комісії, яка займається також захистом прав споживачів, і виплатив компенсацію у розмірі 5 мільярдів доларів США. Це найбільший штраф, сплачуваний технологічною компанією, без подальших юридичних наслідків та змін до законів чи нормативних актів.

Аналітики сподіваються, що цей інцидент допоможе зменшити вплив компанії на дітей та молодь та об’єднає жителів Сполучених Штатів проти інших гріхів соцмереж. Своєю чергою парламент обмежиться посиленням захисту дітей в Інтернеті, а такі люди як Френсіс Гоген зможуть вийти з тіні й викрити гріхи своїх роботодавців.

Сама ж Френсіс Гоген, як «героїня» громадської думки почала отримувати допомогу від небайдужих осіб.

Читайте також:

Законодавство США захищає тих, хто викриває такі порушення, але мінусом може стати посилена корпоративна конфіденційність.

Віцепрезидент виступив із захистом компанії Facebook перед співробітниками, та його лист швидко перенаправили ЗМІ. Це підтверджує вищезгаданий аргумент, що компанія має бути готова до витоків внутрішньої інформації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button