РелігіяХристиянські новини

Комісія США з міжнародної релігійної свободи 27 жовтня відзначає Міжнародний день релігійної свободи

Комісія США з питань міжнародної релігійної свободи (USCIRF) сьогодні відзначає Міжнародний день свободи віросповідання, 27 жовтня 2020 року, з нагоди 22-ї річниці підписання Міжнародного закону про свободу віросповідання 1998 року (IRFA). IRFA прагнула зробити релігійну свободу пріоритетом у зовнішній політиці США різними способами, в тому числі шляхом створення державних установ, що включає USCIRF та Управління IRF Державного департаменту, вимагаючи моніторинг та звітування про порушення релігійної свободи та встановлюючи наслідки для найгірших порушників. Повідомляє uscirf.gov.
За словами Evangelical Focus, на 50-ій Генеральній Асамблеї Організації американських держав, було вирішено оголосити 27 жовтня Міжнародним днем релігійної свободи.
Аарон Лари, Президент Іберо-американського конгресу за життя і сім’ю, заявив, що «ми організуємо це з милістю Бога».
Як повідомлено на сайті uscirf.gov, голова Гейл Манчин сказала:
«Понад два десятиліття USCIRF невтомно працював над тим, щоб просування свободи віросповідання залишалося основою зовнішньої політики США. Важливим складником нашого мандату згідно з IRFA є надання політичних рекомендацій уряду США щодо забезпечення його історичної відданості релігійній свободі. Ми були раді побачити, як нещодавно було реалізовано кілька наших рекомендацій, зокрема призначення спеціального координатора з питань Тибету та призначення першого в історії спеціального радника президента з питань міжнародної релігійної свободи в Раді національної безпеки (NSC)», – сказала голова Гейл Манчин.

Для просування свободи віросповідання IRFA створює структуру, яка вимагає прийняття рішучих заходів проти країн та інших суб’єктів, які порушують релігійну свободу. Як частина цієї основи, Президент, який делегував цю владу державному секретарю, повинен визначити найгірших у світі порушників релігійної свободи тих країн, які викликають особливу занепокоєність, або внести цих порушників до свого Спеціального списку спостереження. Адміністрація також зобов’язана законодавчо вжити заходи у відповідь на порушення.
IRFA також прагне забезпечити наслідки для окремих порушників релігійної свободи, передбачаючи заборону на отримання віз для іноземних чиновників, які грубо порушують релігійну свободу. На додаток до положень IRFA, законодавство США передбачає ще кілька інструментів підзвітності, що включають Глобальний закон про підзвітність прав людини імені Магнітського 2016 року, які дозволяють Адміністрації відмовляти у видачі віз та блокувати в США майно іноземців, причетних до корупції чи порушень прав людини, в тому числі порушення релігійної свободи.
«Нас підбадьорило нещодавнє застосування цілеспрямованих санкцій проти китайських та іранських чиновників, відповідальних за серйозні порушення свободи віросповідання. Ці санкції мають сильний сигнал про те, що уряд США прагне забезпечити відповідальність за порушення нашого основного права. Надалі ми сподіваємось побачити посилене використання цілеспрямованих санкцій, у тому числі проти винуватців порушень свободи віросповідання в Бірмі, Еритреї, Пакистані, Росії, Таджикистані та Туркменістані», – повідомила голова Гейл Манчин.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button