Актуальне

Про дві петиції, два світогляди та різні долі…

Петиція на захист християнських цінностей набрала необхідні для її розгляду: 25 500 голосів 25 грудня – на Різдво! Петиція проти християнських цінностей, скільки її не постять, набрала всього 2600 голосів, що не тільки в 10 разів менше, ніж Петиція “За християнські цінності”. Цих голосів недостатньо для розгляду Президентом.
Світогляд визначає все в житті людини: її цінності, її рішення і вчинки, зрештою, все її життя. Тому за розум людини ведеться війна.
Однією з перших дій комуністів було заволодіння засобами масової інформації, спорядження агітбригад, поширення комуністичної ідеології серед всіх, починаючи з ясел і дитсадка (ми пам’ятаємо віршик, де “я Леніна не бачила, але я його люблю”). Було важливо змінити світогляд народу.
Одним з перших декретів, виданих новим урядом, було оголошення війни церкві, священникам і Тому, про Кого говорила церква.

Вигнавши Бога зі свідомості людей, убивши або відправивши до концтаборів священників, а також інших незгодних з новою ідеологією громадян, було легше стверджувати новий світогляд, де немає Бога, немає абсолютних і вічних моральних стандартів, немає вічності, перед обличчям якої Комусь потрібно буде відзвітувати за своє життя …
Церковники, моралісти, незгодні та просто неугодні висилалися в Соловки, ГУЛАГ, оголошувалися «ворогами народу», проти них влаштовували голодомор, кидали на “передову”…
70 років для когось утопічної ейфорії, для когось червоного кривавого терору закінчилися раптово: несподівано для представників комуністичного світогляду, передбачувано для тих, хто мав світогляд, заснований на абсолютній істині Слова Божого, яке називає “божевільним” людину, що говорить, що Бога немає і відкидає Його принципи для життя людини і людського суспільства. СРСР перестав існувати назавжди.
Сьогодні Україна вчиться бути вільною країною. Але за її курс і світогляд продовжує вестися війна. Від того, який курс вона вибере, залежить її майбутнє. Я не кажу про курс політичний чи економічний тільки. Я маю на увазі духовний, моральний вектор України.
У 1917 році був обраний вектор “божевілля” (сказав безумний у серці своєму “немає Бога”). Результат нам відомий: СРСР упав …
У 16 столітті Європа (перш за все Німеччина і Швейцарія) вибрали свій вектор: цей вектор визначили реформатори – Цвінглі, Лютер, Кальвін. Результат нам також відомий: життя в цих країнах є мрією багатьох, хто в них одного разу побував.
У 15 столітті Колумб відкрив Америку, почалося її завоювання, а через 100 років європейські місіонери почали їхати в Америку. Коли в 18 столітті була створена держава США, була виконана величезна робота по зміні світогляду як місцевого населення, так і колоністів, було скасовано рабство, визнані права жінок і т.д. Конституція США в основі її лежали біблійні принципи, які принесли європейські місіонери, за які також боролися такі видатні особистості, як Мартін Лютер Кінг. Під час кризи Президенти США не раз оголошували загальнонаціональний піст і закликали народ Америки до молитви … Результат ми також знаємо: це найбільш впливова країна в усьому світі.
У 1948 році народилося держава Ізраїль. Замість Конституції у нього Закон Божий. Результат: високий рівень життя, немає сиріт, найсильніша авіація у світі, самі передові технології в IT і в сільському господарстві …
Після 2-ї Світової війни Корея розділилася на Північну, яка обрала комуністичну ідеологію і Південну, де найбільший вплив здобули протестантські християни: тільки в одному Сеулі третина населення щонеділі відвідує багатотисячні зібрання. Результати в наявності: КІА, Хьюндай, SAMSUNG, LG і т.д.
Україна указом Президента про стратегію про національно-патріотичне виховання вибрала шлях збереження духовності та моралі, шлях збереження традиційних для культури України цінностей. Президенти України присягають на Пересопницькому Євангелії. Між державою і церквою, а також між церквою та Міністерством освіти існує діалог.
Однак, разом з цим можна спостерігати, як “вісники совка” і інших деструктивних для нашого суспільства ідеологій намагаються, як це не абсурдно виглядає, не тільки уявити церкву і віруючих атавізмом історії. Але, самі будучи таким безглуздим і абсурдним атавізмом, вони намагаються нав’язати свої забобони суспільству.
Слава Богу, це вже не так просто зробити, як в СРСР!
На хвилі ейфорії удаваного успіху в деяких своїх діях, вони подали Петицію Президенту про заборону викладання в навчальних закладах Християнської етики і предметів духовно-морального спрямування взагалі. “Адже тих, хто вважає себе християнами, – написали вони в Петиції, – 85%, а 10% представників інших релігій, а ще 5% взагалі не вірять в Бога”.
І, хоча ці предмети не є обов’язковими, але сама їх наявність навіть в варіативній складовій, нестерпно для “совка” у світогляді.
У відповідь на цю Петицію через місяць була також опублікована інша Петиція Президенту “Про захист християнських цінностей: основі стабільності, розвитку та процвітання України”. І, хоча християни не любителі підписувати всякі там петиції в принципі, проте результат цікавий, і добре його знати.
Петиція на захист християнських цінностей набрала необхідні для її розгляду: 25 500 голосів 25 грудня – на Різдво!
https://petition.president.gov.ua/petition/74484 – тут можна це побачити, а також ознайомитися з її змістом.
Петиція проти християнських цінностей, скільки її не постять, набрала всього 2600 голосів, що не тільки в 10 разів менше, ніж Петиція “За християнські цінності”. Цих голосів недостатньо для розгляду Президентом.
https://petition.president.gov.ua/petition/70746 – тут можна це побачити також.
Коли бачиш такі факти бере гордість за наш народ, а також хочеться сказати “спасибі” Богу за різдвяний подарунок нашому народові.
Народ, що вибирає правильний духовний курс, має майбутнє, і його надія не буде втрачена.
Україна буде духовною та хлібною житницею світу, як Бог і говорив про неї.

Автор: Олійник Олег

Джерело: https://www.facebook.com/oleh.oliinyk.3/posts/1379107995601634

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button