Варто замислитись

Стародавні живописці

Що, по-вашому, краще збережеться, пролежавши в землі кілька тисяч років: дерев’яна ложка або кам’яна сокира? Відповідь очевидна: кам’яна сокира; але це не означає, що дерев’яної ложки там ніколи не було. Чим далі ми просуваємося вглиб історії, тим вірогідніше, що ми будемо знаходити лише найбільш довговічні предмети матеріальної культури людини.
Це – загальний принцип, і він пояснює, чому ті, хто вірить в еволюцію, не втомлюються говорити про «кам’яний вік». При цьому еволюціоністи зображують «людей кам’яного віку» як брудних примітивних дикунів, які бігають з кийками і видають нерозбірливе рохкання. Але ті, хто знає, що людина завжди була людиною, розуміють, наскільки ця картина далека від істини. І дуже шкода, що ні література, створена нашими предками, ні іграшки, які вони майстрували для своїх дітей, не збереглися до наших днів.

Вас дивує словосполучення «література кам’яного віку»? Але ж мистецтво кам’яного віку визнано сучасною наукою. Так звані «доісторичні люди» залишили нам у спадок сотні прекрасних картин, які можна знайти в печерах по всьому світу. Тільки в печері Ласко (Франція) було виявлено понад 220 наскельних композицій. Дослідження показали, що майстри, які створили ці прекрасні і складні картини, користувалися штучним освітленням, риштуванням і палітрою. Вони ретельно подрібнювали і змішували різні мінерали, створюючи різноманітність фарб, які й зараз, через тисячі років, залишаються такими ж яскравими й насиченими.
Дивлячись на живопис так званого «кам’яного віку», ми особливо чітко розуміємо, що люди ніяк не могли походити від диких тварин.
Пол А. Бартц, «Та нехай Господь твій день» Випуск 1. – Сімферополь: Християнський науково-апологетичний центр, 2003

Джерело: https://t.me/CreacenterPlanetEarth/254

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button