РелігіяХристиянські новини

Відбувся захід в рамках німецько-українського релігійного діалогу щодо правильних дій в умовах пандемії

30 вересня та 1 жовтня 2020 року в Києві відбулася зустріч експертів та релігійних діячів в рамках німецько-українського релігійного діалогу на тему «Церкви та релігійні організації в умовах пандемії Covid-19: виклики, новий досвід і шанси на співпрацю». Повідомляє Інститут релігійної свободи.
В заходах взяли участь представники церков і релігійних організацій, німецькі та українські експерти.
Зустріч експертів відбулася за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, з яким вже багато років співпрацює Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.
Під час заходу учасники обговорили різні аспекти діяльності церков і релігійних організацій України та Німеччини в умовах пандемії COVID-19. Розглядалися особливості співпраці конфесій із державою в цей період, наслідки пандемії для релігійного життя віруючих, проблематика неправдивих (фейкових) новин в умовах поширення хвороби COVID-19.

Релігійні діячі також поділилися досвідом використання нових методів та технологій організації богослужінь і відправлення релігійних обрядів. Експерти приділили увагу спроможності церков і релігійних організацій адекватно реагувати на сучасні виклики.
На завершення заходу учасники обговорили плани майбутньої співпраці та спланували теми наступних експертних зустрічей в рамках німецько-українського релігійного діалогу.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button