СвітХристиянські новини

В Індонезії терористи напали на християн. В результаті 4 віруючих загиблі

Працівники організації «Голос мучеників» надають допомогу християнам, які постраждали в результаті нападу пов’язаних з терористами Ісламу, яке вчинено 27 листопада на острові Сулавесі в Індонезії. Терористи вбили 4 християн, спалили 7 будинків, що включає молитовну кімнату Армії порятунку, до того, 750 християн були вигнані з села Льовону Лембантонгоа. Повідомляє «Голос мучеників-Корея».
На цей час розшукують осіб, які брали участь в нападі за сприяння спеціального підрозділу збройних військ Індонезії.
За словами представника організації «Голос мучеників-Корея» д-ра Хен Сук Фолі, близько 8 години ранку в п’ятницю 27 листопада терористи, імовірно пов’язані з ІД (Ісламська держава), підпалили молитовну кімнату Армії порятунку, потім вбили капітана Армії порятунку Арнянто, лейтенанта Абрама Како і його дружину, а також ще одну віруючу, яку впізнали як місіс Мпапу. З чотирьох жертв одна людина була обезголовлена, двоє зарубані до смерті, а ще один був спалений.
Представник Фолі повідомляє, що поліція посилила захист сіл в цьому районі. Як повідомляє Jakarta Post, індонезійські військові направили спецпідрозділ для пошуку вбивць.

«ПРАЦІВНИКИ ГОЛОСУ МУЧЕНИКІВ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ, – ГОВОРИТЬ ПРЕДСТАВНИК ФОЛІ. – МИ НАПРАВИЛИ ЕКСТРЕНУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ З НАШОГО “ФОНДУ ШІМ’Ї МУЧЕНИКІВ” І БУДЕМО ПРОДОВЖУВАТИ ЦЕ РОБИТИ. ПРОЦЕС ВІДНОВЛЕННЯ ЗАЙМЕ ЧИМАЛО ЧАСУ. НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ПОВІДОМЛЯЮТЬ, ЩО ДО 750 ХРИСТИЯН БУЛИ ВИГНАНІ ЗІ СВОЇХ БУДИНКІВ БОЙОВИКАМИ, ЯКІ БУЛИ ОЗБРОЄНІ МЕЧАМИ ТА РУШНИЦЯМИ. ПОСТРАЖДАЛІ СІМ’Ї ВСЕ ЩЕ ШОКОВАНІ Й ПОТРЕБУВАТИМУТЬ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ. ДЕЯКІ НЕ ХОЧУТЬ ПОВЕРТАТИСЯ У СВОЄ СЕЛО, БО ТЕРОРИСТИ ВСЕ ЩЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА СВОБОДІ».

Фолі зазначив, що співробітники Голосу мучеників дізналися, що терористична група, ймовірно, підозрювала християнську громаду в тому, що її члени повідомили про діяльність бойовиків в поліцію.

«ВОНИ МОГЛИ ЗРОБИТИ ЦЕЙ НАПАД ЯК ВІДПЛАТУ, – ПОВІДОМЛЯЄ ФОЛІ. – МИ МОЛИМОСЯ, ЩОБ, ТАК САМО ЯК У 2018, ХРИСТИЯНИ НЕ РОБИЛИ ВІДПОВІДНІ ДІЇ, А ДОВІРИЛИ ПОМСТУ ГОСПОДУ І МОЛИЛИСЯ ЗА ТИХ, ХТО НАПАВ НА НИХ».

Нагадаємо, що індонезійські християни постраждали від вибухів у 2018 році, коли інша пов’язана з ІД угруповання відправило терористів-смертників у три церкви в Сурабаю, місто країни, яке є другим за величиною.

«БУДЬ ЛАСКА, МОЛІТЬСЯ, ЩОБ ГОСПОДЬ ВИКОРИСТОВУВАВ ЦІ ТРАГІЧНІ СМЕРТІ НА БЛАГО», – ГОВОРИТЬ ПРЕДСТАВНИК ФОЛІ. – МОЛІТЬСЯ, ЩОБ ГОСПОДЬ ДОПОМІГ НАМ ПОБАЧИТИ В ЗАГИБЛИХ НЕ ПРОСТО ЖЕРТВ ТЕРАКТУ, А ТИХ, ХТО ЗМІГ ПОДОЛАТИ ВСЕ СИЛОЮ ТОГО, ХТО НАС ПОЛЮБИВ. МОЛІТЬСЯ, ЩОБ СКОРБОТНІ ОТРИМАЛИ РОЗРАДУ. МОЛІТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ ПРО ЗАТРИМАННЯ ТЕРОРИСТІВ, А Й ПРО ЇХ ПОКАЯННЯ».

Фолі заявила, що «Голос мучеників-Корея» направила допомогу зі свого «Фонду сімей мучеників» для надання допомоги сім’ям загиблих, а також переміщеним християнам.
Організація сподівається найближчим часом направити ще більше коштів.
За їх словами, вони направлять всі пожертвування, які будуть відправлені в цей фонд у грудні на підтримку індонезійських християн.
Ті, хто перебуває за межами Кореї, можуть відправити пожертвування в “Фонд для сімей мучеників і в’язнів» (FOM / FOP), згідно з методом, описаним на сторінці: www.vomkorea.com/ru/donation.
А ті, хто перебуває в Кореї, можуть призвести електронний переказ на наступні банківські реквізити:
Банк Кукмін (KB Bank) 463501-01-243303
Власник рахунку: Голос мученика
Будь ласка, вкажіть “FOM / FOP” в описі до перекладу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button